MV-20A24F-LM-K
Все о товаре
Новинка
Предзаказ
Модель: 9766
Производитель: MUWEITE
MV-20A24F-LM-K
Описание
● 2.4GHz/5.8GHz wireless transmission technology
● Enhanced Wifi module. more stable signal transmission
● SSID technology guarantees the safety of use
● Auto code-matching realizes convenient real P2P application
● Support 720P/960P/1080P camera
● Motion detection, email alerts
● Multiple simultaneous viewing by web browser or smart phone
● Reserved Ethernet ports for wired IP camera connection
Main chipset
Professional industrial processor
OS
Embedded Linux
Video & Audio Input
8ch bandwidth 20Mbps
Video & Audio Output
HDMI:1024*768,1366*768,1440*900,1920*1080p
VGA: 1024*768,1366*768,1440*900,1920*1080p
Video Playback
4ch sync playback. D1/960H/720P/960P/1080P optional
Recording Mode
Auto/Manual/Motion detection/Alarm
Playback Mode
Multiple slow/fast playback, manual single frame playback,
inverted playback,etc.
Backup Mode
Support HDD, USB flash driver storage & backup
HDD
1*SATA, max. 4TB
External Interface
1* LAN port:1*standard RJ45 10M/100M Ethernet
,1*USB 2.0 port
Network Protocol
UPnP/SMTP/PPPoE/DHCP/ETC
Power Supply
DC12V/2A
Power
≤5W
Temperature
-10℃--50℃
Humidity
10%--90%
Weight
≤1Kg (without HDD)
Camera specification
Main Chipset
OS
Embedded Linux
Sensor
1.0MP
1/4″OV9712
COMS Sensor
1.3MP
1/3’’SC1035
CMOS Sensor
2.0M
1/2.7’’ SC2135
CMOS Sensor
S/N Ratio
>39.1dB
1.0MP:Max.
1.3MP:Max.
2.0MP:Max.
Resolution
Resolution
1280×720P@25fps
1280×960P@25fps
Privacy Masking
4 Zone selectable
Minimum illumination
Color:0.1 Lux B/W:0.01 Lux
Lens
4/ 6/ 8mm fixed lens option
OSD
Data Time & Title
White Balance
Auto
Day & Night
Auto/Color/BW
Power
≤6W
Temperature
-10℃--50℃
Humidity
10%--90%